12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Magyar Vilmos: Alpár Ignác élete és működése II-IV. rész. II. rész: Út a hírnév felé. 1882-1896. III.rész: Mercur szolgálatában. 1897-1918. IV. rész: Az ünnepelt és az üldözött Alpár. 1889-1928. Bp.,1933-1935, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 97+1+229+39+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, jó állapotban.