1910 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola 1909-1910 évi értesítője a harmincadik iskolai évről. Szerk.: Fittler Kamill. Bp., Pátria-ny., 22+2 p.+XVII t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, bejelölésekkel, kissé foltos. Szolláth György (1927-2009) éremművész névbélyegzőjével.
1930 Az Országos Magyar Királyi Képzőművészeti Főiskola Évkönyve az 1928-1929. tanévről. Szerk.: Dr. Ferenczy József. Bp., Attila-ny., 1112 p.+ 2 t. Kiadói papírkötés, javított borítóval, széteső állapotban. Szolláth György (1927-2009) éremművész névbélyegzőjével.
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei II. 52 képpel illusztrált katalógus. Bp, 1941. Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, apró szakadással
Schneider Marius: Egyiptomi parasztdalok. Lieder Aegyptischer Bauern. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság, 153-183 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Különlenyomat a Kodály Zoltán emlékkönyvből.
Magyar reneszánsz. Összeállította: Dékány András. Bp.,1940, Renaissance. Kiadói kartonált papírkötés, az eredeti papír védőborító első részét a címlap elé ragasztották. Mátyás király születésének 500-ik évfordulójának emlékére.
Lyka Károly: A táblabíró világ művészete I-IV. (Két kötetben.) Nemzeti Irodalmunk mesterei. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
The Secular and Ecclesiastical Treasuries. Illustrated guide. Kunsthistorisches Museum Vienna. Salzburg, 2005, Residenz Verlag. Angol nyelven, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés./ Paperbinding, in English language.
Davide Arcio-Fazekas Zoltán: La Sempre Sposa. Catania, 1998, Vision. Kiadói papírkötés. Davide Aricó olasz nyelvű versei, Fazekas Zoltán fotóival. A szerzők dedikációjával.
Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.