24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Dr. Horváth Mihály: Magyarország történelme 1-6. kötet. Ujonnan átdolgozta Dr. Hatvani Mihály. Pest, 1860-1863, Heckenast Gusztáv, IV+501+1 p.; 736 p.;2+725+1 p.;543+1 p.;455+1 p.;422+1 p. Második kiadás (1-2 kötet). Új dolgozat (3-6. kötet). Korabeli aranyozott félvászon-kötés, a borÃtók és a gerincek kissé kopottasak, a II. kötet gerince kissé sérült, de belül jó állapotban, festett lapélekkel.