5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból II-III. II. kötet: A villafrancai béke után. III. kötet: Remény és csapások kora. Bp., 1881-1882. Athenaeum, Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a III. kötet címlapja hiányzik.