1 600 HUF
Makkai János: Politika-isten rabságában. Bp.,1943, Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Úttörő politikatudományi elemzés a politikai pszichológiáról, a politikai nézetek vallásszerűségéről.