15325. 319. Closed Online auction Books: History
1 200 HUF
0 HUF
Szekfű Gyula: Bethlen Gábor. Bp.,1929, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : vörös_iván