2 db történelem témájú könyv: Öveges Kálmán: A mi hazánk. A Magyar Királyság Földrajza a magyar nép számára. I. rész. Bp., 1910, Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben, fűzése sérült. Dr. Gárdonyi Albert: Buda és Pest a tatárjárás előtt. Bp., 1941, Rábaközi Nyomda és Lapkiadó. Kiadói papírkötésben.
Uralkodók és corvinák. Az Országos Széchényi Könyvtár jubileumi kiállítása alapításának 200. évfordulójára. Potentates and Corvinas. Anniversary Exhibiton of the National Széchényi Library. Bp.,2002,OSZK. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven.