Lévai Jenő: Endre László. A háborús bűnösök magyar listavezetője. (Magyar Golgota.) Bp.,(1945), Müller Károly Könyvkiadóvállalat (Gábor Áron), (Légrády-ny.), 112 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, gyűrött borítóval, sérült gerinccel, foltos.
"Diszharmónia és vakság." Széchényi István utolsó napjainak dokumentumai. Válogatta, a szövegeket gondozta, a jegyzetek írta Fenyő Ervin. Fordították többen. Bp.,1988,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Aranyos-Rákosi Székely Sándor: A székelyek Erdélyben. Szerk.: Heinrich Gusztáv. Bp., 1897, Franklin (Régi magyar könyvtár 1.). Papírkötésben, jó állapotban.
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Isten akaratából... Találkozások dr. Habsburg Ottóval. Képek és dokumentumok a családi albumból. Bokor Péter és Hanák Gábor interjúi. Bp., 1991, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.