4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
A Peszach Hagada. Izrael Egyiptomból való kivonulásának elbeszélése. Magyarra fordítva. Bp., é. n., Schlesinger Jos. Könyvkereskedése. Aranyozott egészvászon kötésben.