A magyar katona. Századunk legszebb magyar csatái. Szerk.: Ajtay Endre. Bp., 1944, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, a karton-tok szakadt, sérült, egyébként jó állapotban.
Walter Goerlitz: History of The German General Staff 1657-1945. Fordította: Brian Battershaw. Walter Millis bevezetőjével. New York, 1954, Praeger. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. /Walter Goerlitz: History of The German General Staff 1657-1945. Translated by Brian Battershaw. Introduction by Walter Millis. New York, 1954, Praeger. Black-...
"A dolgozó népet szolgálom!" Forráskiadvány a Magyar Néphadsereg Hadtörténelmi Levéltárban Őrzött Irataiból 1957-1972. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Bp.,2006, Tonyo-Gráf. Kiadói papírkötés.
Anthony Kemp: SAS. Békeévek vad háborúi 1947-1991. A brit elit kommandó, a special air service gyarmati és antiterrorista műveletei. Fordította: Mészáros Veronika. Debrecen,1998, LAP-ICS. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.