15696.
319. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Entz Géza, Mágocsy-Dietz Sándor(szerk.) : A műveltség könyvtára - Az élők világa. I-II.kötet Növény- és állatország szakférfiak közreműködésével szerkesztik - - 817 szövegképpel és 35 műmelléklettel. Budapest, 1907, Athenaeum. Szecessziós, aranyozott félvászon kötésben. Szép állapotban.