15654.
319. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Fehér Ipoly (szerk.): A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874. [...] Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Bp., 1875, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.