15667.
319. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Nagy Dezső: Dinamika. A szöveg közé nyomtatott 259 ábrával. Bp., 1905. Magyar Mérnök és Építész Egylet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Gerincen kis kopással.