15708.
319. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis kopással a borítón, jó állapotban.