15698.
319. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Prof. Dr. Lassar-Cohn: Einführung in die Chemie in leichtfasslicher Form. Bp., 1903, Leopold Voss. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, német nyelven./ Linen-binding, in German language.