Dr. Gróf Béla-Révy Dezső: Gazdasági növénytan. Gazdasági népkönyvtárak és gazdasági iskolák számára. Bp., 1929, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötésben.
Kahn, Fritz: Nemi életünk. Vezérfonal és tanácsadó mindenki számára. Ford. Weningar Antal Bp. (1943.) Attika. 380 l. 32 t. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti védőborítóban
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. Eredeti papír védőborítóval. Jó állapotban
Vadász Elemér: A geológus munkája. Bevezetés a földtani megfigyelésbe. I-II. kötet. (Egybekötve.) Ma és holnap. (Pécs, 1928), Danubia,(Dunántúli Nyomda-ny.), 222+2 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
Prof. Dr. Lassar-Cohn: Einführung in die Chemie in leichtfasslicher Form. Bp., 1903, Leopold Voss. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
A természet világa sorozat 2 kötete, III-IV. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban,