10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Ammiani Marcellini rerum gestarum qui de XXXI supersunt libri XVIII. 1-2. köt. Bipontum [Zweibrücken], 1786, Ex Typographia Societatis. Kissé kopott, sérült gerincű félbőr kötésben. / Half-leather-binding, slightly worn, damaged spine