4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Friedrich Nietzsche Werke 1-2. Ausgewählt und eingeleitet von August Messer. Leipzig,é.n.,Alfred Kröner. Német nyelven. Kiadói egészbőr-kötés, a felső lapélek aranyozottak, kissé kopott borítóval. / Leather-binding, with little bit worn cover, in German language.