8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
P. Ovidii Nasonis Metamorphoseon Libri XV. Ex recensione Petri Burmanni. Sárospatak, 1845, Nádaskay András. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, a belső kötéstáblán névbejegyzéssel, foltos lapokkal, latin nyelven. A nagymúltú sárospataki kollégium nyomdája, Nádaskay András (?-1854) faktorsága alatt nagyrészt tankönyveket adott ki. De sor került klaszikus szerzők műveinek így Ovidius főművének a Metamophosesnak a kiadására is. / In paper binding, slightly worn condition, in Latin.