Number of items: 465

Szentmihályi Szabó Péter: Nostradamus Hungaricus avagy Nostradamus jóslatai Magyarországról. Bp.,1996, Aqua. Kiadói papírkötés.
16090.

1 000 HUF
Bence Balázs: A sikeres kereskedő. Vételi és eladási pontok, stratégiák, tőzsdepszichológia. 2017, Portfolio. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16091.

3 000 HUF
Varga László: Kérem a vádlott felmentését! Püski-New York, 1981, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
16092.

1 200 HUF
Tessedik Sámuel élete. Ruzicskay György rajzműve. Gyomaendrőd, 1992, Kner Nyomda. Roszik Gábor, az előszó írójának aláírásával. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16093.

2 000 HUF
A kemény parancs. Összeáll. Dr. Marczell Mihály és Dr. Koszterszitz József. Bp., 1928, Élet Irodalmi Nyomda és Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.
16094.

1 200 HUF
Tihanyi Péter: Harcok. Bp., 2001, Új Spirit Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző dedikációjával.
16095.

1 200 HUF
Dénes Zsófia: Élet helyett órák. Egy fejezett Ady életéből. Talán Hellász küldött. Kiadatlan levelek Ady Endréhez és más dokumentumok. Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés.
16096.

1 000 HUF
Zilahy Lajos: Halálos tavasz. Bp.,1942, Athenaeum, 138 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón Jávor Pállal, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
16097.

2 000 HUF
M. Creighton: A római nép. Athenaeum Kézikönyvtára. Bp., 1898, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval.
16098.

1 000 HUF
Milliók könyve 178. szám: H. Courths-Mahler: Az ő védence. Bp.,1929, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
16099.

1 000 HUF
Gyökértől a lombig. Lovas László versei. DEDIKÁLT! Kecskemét, é.n., Bács-Kiskun megyei Nyomda Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16100.

1 000 HUF
Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor kiadása. Kosztolányi Dezső fordítása. kiadói papírkötésben, kis gerinchibával. 43 p. Első kiadás!
16101.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF