2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A pesti úr. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói javított, festett, aranyozott egészvászon kötésben