2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Veszödelmek Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben