2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Jókai Mór: A lélekidomár. I. kötet. Bp., 1888, Révai. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötés, kissé kopottas borítóval, pici sérüléssel a gerincen.