Books: Religion Number of items: 56
1741193
15835
319
Books: Religion
Other collectibles
The meaning of the glorious Quran. Muhammad Marmaduke Pickthall. Tripoli, é.n., Islamic Call Society. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, angol és arab nyelven./
Leatherette-binding in Arabic and English language.
3 000 HUF
1586366
15836
319
Books: Religion
Other collectibles
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 238 p.+10 t. (4 színes, 6 fekete-fehér, 1 kétoldalas.) Szövegközti képekkel. Kiadói dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
1 800 HUF
1641558
15837
319
Books: Religion
Other collectibles
4 000 HUF
1726652
15838
319
Books: Religion
Other collectibles
Ravasz László: Legyen világosság iI-III. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban + Ravasz László: Alfa és Ómega.II. kötet Bp., 1938. Franklin.
2 800 HUF
1758858
15839
319
Books: Religion
Other collectibles
Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus népi imádságok. Bp., 1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
1758837
15840
319
Books: Religion
Other collectibles
Téchy Olivér: Buddha. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1758874
15841
319
Books: Religion
Other collectibles
Simone Pacot: A mélységek evangelizációja. Fordította: Somorjai Gabriella. Magyarszék, 2003, Sarutlan Kármelita Nővérek. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
1763624
15842
319
Books: Religion
Other collectibles
Satsvarupa Dasa Goswami: Prabhupada. Egy bölcs ember élete és öröksége. hn.,2008,The Bhaktivedanta Book Trust. Kiadói papírkötés.
1287529
15843
319
Books: Religion
Other collectibles
Denis Saurat: A vallások története. Bp., 1935. Cserépfalvi. Aranyozott egészvászon kötésben, minimális kopásokkal
1 600 HUF
1760572
15844
319
Books: Religion
Other collectibles
Perlen der Andacht. Gebete und Andachten füt katholische Christen. Wien, New York, 1902, Steinbrener. Kiadói bakelit kötés, belsejében kereszttel, csont kapoccsal, kissé kopottas állapotban.
3 000 HUF
1759663
15845
319
Books: Religion
Other collectibles
Domján János: A deuteronomium kultuszi törvényei. Bp., 1932, Pátria. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1758863
15846
319
Books: Religion
Other collectibles
Mindszenty József: Emlékirataim. Bp., 1989, Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035