Magyarországi latin és görög szertartású világi és szerzetes Róm. Katholikus Papság évkönyve és névtára 1904. évre. Szerk.: Egyházi közlöny. Bp.,(1903), Egyházi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.
Szegedi A. Kilit (Szegedi Kilit Antal (1816-1888): A messiás. Antilogiaul Renán "Jézus Életére"-re. Kecskemét, 1884, Tóth László, XXVIII+469 p. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
Wass Ferenc: Az erdélyi latin szertartásu kath. megye helyhezkedése a fölkelt katholikus egyházban. Emlékirat. Kolozsvárt, 1868, Róm. Kath. Lyc.-ny., 51 p. Átkötött papírkötés, viseltes állapotban, hiányos címoldallal, foltos lapokkal. Wass Ferenc törcsvári lelkész írása a törcsvári iskola javára.
Szalay István: Elméleti lélektan. Sárospatak, 1865, Forster R. a Ref. Főiskola betűivel, 100+4 p. Korabeli félvászon kötés, a borítója kopottas, a gerince kissé sérült, a címlap kijár, a lapok foltosak. Szalay István (1816-1878) szentesi református lelkész, filozófiai író, MTA tag munkája. Első kiadás.