8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Báró Láng Lajos: A statisztika története. Bevezetésül Magyarország statisztikájához. Bp.,[1913]Grill Károly, NAP nyomdája (Mérei JenÅ‘ és társai bt.), IX+2+434+1 p.+1 t. (Egy kihajtható) Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval, kis sérüléssel a gerincen, hiányzó elülsÅ‘ elÅ‘zéklappal, 288-289 oldalak között kissé laza fűzéssel.