15745. 319. Closed Online auction Books: Social sciences
1 000 HUF
0 HUF
Világlexikon. Könyv mindenről mindenkinek. Budapest, 1927, Enciklopédia Rt. Kiadása. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, kopottas
Photo of the item taken by : tánczos_gábor