A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.), VIII+340 p.+31 t. +VIII+408 p.+21 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, az I. kötet kötése a 320-321. oldal között sérült, a szennylapokon és pár tábla hátán firka, a 1...
Dettre, Andrew: The First 15 Years of St. George Budapest (1957-1972). Alexandria NSW, é. n., Atlas Printery. Vászonkötésben, jó állapotban. / In English, linen binding, in good condition.
The complete book of card games. Szerk.: Peter Arnold. hn., 1991, St Michael. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen./ Paperback, in English language, with little damage.
1911-1924 Turistaság és alpinizmus 7 száma. Szerk.: Dr. Vigyázó János, Dr. Komarnicki Gyula, Hensch Aladár. I. évf. XII. füzet., II. évf. IV. füzet: Tátra szám, VII. évf. 6. sz., X. évf. 4. sz., XI. évf. 4., 10-11 sz., XIV. évf. 1-2. sz. Kiadói papírkötés, változó, többnyire szakadozott állapotban.
1891-1897 Turisták lapja 8 száma. Szerk.: Dr. Téry Ödön, Dr. Thiring Gusztáv. 1891 III. évf. 4-8. sz., V. évf. 1893. 1-2. sz.,1896 VIII. évf. 7-10. sz., 1897 IX. évf. 3-5. sz.. Kiadja: Magyarországi Kárpát-Egyesület Budapesti Osztálya. Bp., Pesti Lloyd-Társulat-ny. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
A Magyar Athletikai Club krónikája 1875-2000. Szerk.: dr. Török János, Thaly Zoltán. Bp., 2000, Magyar Athlétikai Club-Szókincs Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.