Mengyelejev, D[mitrij]: Osznovi himii [A kémia alapjai]. Szentpétervár, 1906, M. P. Frolovoj. Sérült gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /
Mendeleev, D[mitriy]: Osnovy khimii [The Foundations of Chemistry]. Saint Petersburg, 1906, M. P. Frolovoy. Cloth binding with damaged spine, otherwise in good condition.
Gersi István lü. főellenőr: Légi fényképészet. Bp., 1925. Madách Könyvkiadó Vállalat. 160p. számos illusztrációval. + hozzákötve: UŐ: Függelék a légi fényképészethez. Bp., 1935. Madách. 79p. Számos illusztrációval. Korabeli félvászon kötésben.
Rendkívül ritka!
Lengyel Sándor: Nyomdászati chemia és áruisme
Műhelyi és magánhasználatra, valamint továbbképzőtanfolyamok számára. Felülvizsgálta és előszóval ellátta Dr. Stern Vilmos. /Grafikai Tudományos Szakkönyvtár 1./ Cluj-Kolozsvár. Cluj-Kolozsvár, 1927. Lyceum Könyvny. Kiadói félvászon kötésben. Néhány ceruzás firkával, pecséttel a borítón.
KA-26 Helikopter Műszaki Üzemeltetési Utasítása III. kötet. Fordította és szerk.: Erdész László. (Bp.),1976,Repülőgépes Szolgálat. Műbőr-mappában, intézményi bélyegzővel, az utolsó lap szakadt, maszatos. Megjelent 300 példányban.
Rejtő Sándor A papiros tartósságának megállapítása. 52 darab, a szöveg közé nyomott ábrával.
Bp. 1891. Pesti ny. 96 l. Kiadói festett egészvászon kötésben. Egy szennylap hiánnyal, jó állapotban.