15044.
319. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Horler Miklós: Budapest műemlékei II. Magyarország műemléki topográfiája. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.