Books: Travelling, Local History
Number of items: 192
1758478
15060
319
Other collectibles
1 200 HUF
1758480
15061
319
Other collectibles
Horler Miklós-Sallay Marianne-Kuthy Sándor: Szentendre. Városképek-Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, kissé foltos a vászonborító, de egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
1758481
15062
319
Other collectibles
1 200 HUF
1758432
15063
319
Other collectibles
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 200 HUF
1758437
15064
319
Other collectibles
Kádár Zoltán-Horváth Tibor Antal-Géfin Gyula: Szombathely. Magyar Műemlékek. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1758438
15065
319
Other collectibles
Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 600 HUF
1758466
15066
319
Other collectibles
Ifj. Horváth Béla-Marjalaki Kiss Lajos-Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
1 200 HUF
1758472
15067
319
Other collectibles
Dercsényi Dezső - Granasztói Pál: Vác. Városképek-Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
1 200 HUF
1758405
15068
319
Other collectibles
Fitz Jenő: Székesfehérvár. Magyar Műemlékek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
1 200 HUF
1758426
15069
319
Other collectibles
Balogh István: Debrecen. Magyar Műemlékek. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóval.
1 200 HUF
1758428
15070
319
Other collectibles
1 200 HUF
1758430
15071
319
Other collectibles
Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m