Österreich Lexikon in zwei Bänden. Harausgeben von Bamberger, Bruckmüller, Gutkas. Wien, 1995, Verlagsgemeinschaft Österreich-Lexikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, kiadói kartontokban, jó állapotban / Linen binding, in good conditon
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára sorozat hat kötete: Baktay Ervin: Hindusztán. Kertész Róbert: Feltámad a félhold. Az ébredő iszlám nemzetei. II. kötet. Sven Hedin: A selyem útja. Fordította: vitéz Mezey Dénes. I-II. kötet. Ligeti Lajos: Afgán földön. Dr. Keöpe Viktor: Titokzatos Kína. Bp.,én., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, a borítók kopottak, foltosak, a...
Tanulmányok tolna megye történetéből I.-II. kötetek. Szerk.: Dr. Puskás Attila. Szekszárd, 1968-1969, Tolna Megyei Tanács. Kiadói nylon-kötésben, a II. kötet nylon-kötése elvált a kartontól. Az I. kötet megjelent 2000 példányban.
Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp., Lampel és Wodianer. Díszes aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Ritka kötésváltozattal. Egészvászon kötésben, jó állapotban.