Asszonyi Tamás (1942-) 2000. "Szent István - Magyar Millenium" Br emlékérem, mesterjegy nélkül (55mm) + 1993. "Antall József 1932-1993 / Magyar Köztársaság" fém emlékplakett. Szign.: VG (42mm), a két érem egy kis bársony zsákban T:2,2-
Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére, jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (32,95g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) / Szabó Géza (1939-) 1993. "MÉE XXIII. Vándorgyűlése Kaposvár / Rippl-Rónai József 1861-1927" Ag és Br emlékérem pár (42,5mm) T...
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és Br emlékérem pár (41,85g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS2
Bognár György (1944- ) 1988. "A Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30" piefort Ag emlékérem (72,57g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) / Hungary 1988. "The Presentation of Saint Stephens Holy Right Hand April 16 - October 30 1988." piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,57g/0.835/42,5mm) C:AU(PP) Adamo BP25
Bognár György (1944-) 2001. "Solvay Pharma - Legyen velünk az új évezredben is" Ag emlékérem sérült tokban, tanúsítvánnyal (31,18g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.