Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 142
1644419
30470
319
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
H. Varga Ilona (1927-1989) DN "XXI. k. Tanács Művelődési Központja" Br emlékérem (82mm) T:2
1759688
30471
319
Numismatics
Ispánki József (1906-1992) 1950. "Tíz éven át 1940-1950" kétoldalas Br plakett (68mm) T:2
4 000 HUF
1759753
30472
319
Numismatics
Ispánki József (1906-1992) DN "MAG ORD S JOHAN HIER LVD E PRINC CHIGI ALBANI M" Br lemezplakett (84mm) T:2
5 000 HUF
1759586
30473
319
Numismatics
Jákfalvi József (?-?) 1994. "Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" Br plakett (77x57mm) T:2
3 000 HUF
1725318
30474
319
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Ag és Br emlékérem pár (35,64g/0.835/42,5mm) T:1(PP)
5 000 HUF
1759684
30475
319
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Ag emlékérem, eredeti, plombált ÁPV tokban (~36g/0.640/42,5mm) T:PP,1- a tok sérült és ragasztott
4 000 HUF
1758719
30476
319
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) + Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / MÉE XXI. Vándorgyűlése Sopron 1991. augusztus 3-4" Br e...
1 200 HUF
1633971
30477
319
Numismatics
3 600 HUF
1764612
30478
319
Numismatics
Kiss Nagy András (1930-) 1973. "Magyar Nemzetért / Erdély" Br emlékérem eredeti tokban (42,5mm) + 2003. "66. ékszer-, 112. festmény aukció" ezüstözött fém emlékérem T:PP,1 kis patina
1 000 HUF
1759550
30479
319
Numismatics
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg Jurisics Miklós" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1984. "Szeged felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42.5mm) + 2008. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva T:2
1 000 HUF
1758725
30480
319
Numismatics
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Jurisich Miklós / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / II. Rákóczi György" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1990. "20 éves a MÉE Pápai Csoportja / Pápa 1970-1990" jelzett Ag emlékérem (42,5mm) T:1-,2
1 200 HUF
1725667
30481
319
5500
Numismatics
Kiss Sándor (1925-1999) 1986. "MÉE Szombathely / Pável Ágoston" Ag és Br emlékérem pár (35,94g/0.853/42,5mm) T:1 Adamo SH7
5 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035