Madarassy Walter (1909-1994) 1935. "Gombocz Zoltán 1877-1935 / Az Eötvös Collegium volt tagjainak Szövetsége in memoriam - Magna Hungaria" kétoldalas Br emlékérem (186g/70,5mm) T:1 apró ph. / Hungary 1935. "Zoltán Gombocz 1877-1935 / Alliance of the former members of the Eötvös Collegium in memoriam - Magna Hungaria" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (186g/70,5mm) C:UNC...
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:2 kis patina Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:XF small patina HPII 1657.
Mayer Elek (1840-1919) / Anton Fabris 1880. "Széchenyi István halálának 20. évfordulójára" Cu emlékérem. "GRÓF SZÉCHENYI ISTVÁN - MEGHALT APR. 8. 1860. / ALAPÍTÓJÁNAK EMLÉKÉRE A M.T.AKADÉMIA MDCCCLXXX - K.B." (64,15g/50mm) T:2 ph., karc / Hungary 1880. "Count István Széchenyi - Died 8. April 1860. / In memory of the founder of the Hungarian Academy of Sciences MDCCCLXXX - K.B." unmarked Ag commemo...
Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére - Turul" patinázott Ag emlékérem dísztokban (28,74g/0.935/47mm) T:2 eredetileg PP
Papp László (1947-) 1988. "Első királyunk Szent István halálának 950. évfordulóján a Szent Jobb országjárásának emlékére - Csodaszarvas" patinázott Ag emlékérem dísztokban (28,77g/0.935/47mm) T:2 eredetileg PP