Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,79g/0.640/42,5mm) T:1- patina
Tóth Sándor (1933-) / Szabó Géza (1939-) 1993. "MÉE XXIII. Vándorgyűlése Kaposvár / Rippl-Rónai József 1861-1927" Ag és Br emlékérem pár (36,4g/0.835/42mm) T:1,1-(PP)
Tóth Sándor (1933-) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag emlékérem, II. fokozat, peremén gravírozva (43,38g/42,5mm) T:1- patina Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag piefort commemorative award medallion, 2nd grade, with edge engraved. Sign.: Sándor Tóth (43,38g/42,5mm) C:AU patina Adamo BPa2
1865. "Országgyűlési Emlék" Sn emlékérem, "FM" gyártói jelzéssel "1865 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / MIDŐN SÖTÉT LESZ A VILÁG - ÉS MINDEN TŰZ KIÉG - A HONFISZÍVBEN FENMARAD EGY ÉLŐ SZIKRA MÉG. - E SZIKRA FÉNYT AD ÉS HEVET - S ÉG OLTHATATLANUL - OH HONFI, ŐRIZD E TÜZET - S NE FÉLJ, HA VÉSZ BORUL." (50mm) T:2- ph. Hungary 1865. "Parliamentary Diet Commemorative Medallion" Sn commemorative medallion with "...
1865. "Kisapponyi Bartakovics Adalbert egri érsek papságának 50. évfordulója" Br emlékérem. "ADALBERT BARTAKOVICS DE KISAPPONY AEPPVS AGRIENSIS / POST X LVSTRA A PRIMITIIS MDCCCLXV - DE ECCLESIA PATRIA LITERIS ZELO AMORE LIBERALITATE OPTIME MERENTI METROPOLIT CAPITVLVM AGRIENSE". (43mm) T:3 több ph. Hungary 1865. "50th anniversary of Entering the Priesthood of Archbishop Adalbert Bartakovics" comm...
1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" Br medál füllel (31mm) T:2 Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Ferencz Joseph and Elisabeth" Br medal with ear (31mm) C:XF