11186. 319. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 600 HUF
0 HUF
Alföldi porcelán pálinkás készlet, 1 db dugós kiöntő, m: 19 cm + 1 db tálka, 23,5×15,5 cm + 7 db kupica, d: 4 cm, Buda felirattal, a város látképével, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
Photo of the item taken by : vörös_iván