11207. 319. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
11
0 HUF
Francia Sarreguemines fajansz csésze és alj, jelzett, részben kézzel festett, apró lepattanásokkal, hajszálrepedéssel, kopott, d: 8 és 15 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván