11192. 319. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 600 HUF
0 HUF
Gránit, Zsolnay, Drasche tálak, jelzettek, kopásnyomokkal, gyártási hibákkal, d: 17 és 24 cm között
Photo of the item taken by : vörös_iván