11216. 319. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Sonesta porcelán mokkás készlet, 6 db csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 6,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván