11168. 319. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Zsolnay süteményes tányérok, 5 db, kézzel festett, jelzettek, kopásokkal, d: 16,5 cm
Photo of the item taken by : ttg