11031. 319. Closed Online auction Engravings
2 600 HUF
0 HUF
cca 1850 Báró Eötvös József, Barabás Miklós festménye nyomán metszette Karl Mahlknecht (1810-1893), rézkarc, papír, jelzett, foltos, 10,5×8 cm
Photo of the item taken by : ra