10533.
319. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
22 000 HUF
56,99 EUR, 62,86 USD
30 db kisgrafika és ex libris tétel: Mészáros Anna, Beron Katalin, Nagy Zsuzsanna, varga Csaba stb, főleg rézkarcok, jelzettek, 8×12-17×22 cm