12648.
319. Closed Online auction
Maps
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
cca 1891-1914 8 db erdélyi katonai térkép, 2 vászonon, Nagyvárad (2 db), Al-Duna (2 térkép összeragasztva), Bucsa és Rossia, Szalács-Bihar-Diószeg, Lugos, változó, kissé viseltes állapotban, többnyire hajtásnyomokkal, az al-dunai térkép sérült, hiányos, a Szalács-Bihar-Diószeg térkép szélei hajtottak, a Bucsa-Rossia térkép szakadozott.