10117. 319. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Hubai Tekla (?- ): Elmúlás, rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/6), 28×20 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván