10128. 319. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) és Prihoda István (1891-1965): József és Putifárné. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×22 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván