10189. 319. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
13
0 HUF
Korányi Márton (1879-1967): 6 db reklámgrafika terv (Stühmer, Danuvia MOM, Dohány-Árúda, Szitmaltin, Fűszer-Csemege-Élelmiszer, Étkezde-Kávézó, akvarell-tusrajz, papír, jelzett, 15x21 cm.
Photo of the item taken by : adamek_réka