2 000 HUF
1914 Munkásbiztosítási Almanach betegsegélyezési és balesetbiztosítási előjegyzési naptár 1914. Kiadják a budapesti kerületi munkásbiztosító pénztár tisztviselői Braun Pál, Kovács Károly. 4. évfolyam. Egészvászon-kötésben, korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal, sérült gerinccel, korabeli bejegyzésekkel (Január 1.-Február 3., December 21.-31.)), 266 p.