1941 Budapest Székesfőváros Utcáinak Utiránymutató Zsebkönyve és Címtára. Szerk.: Dr. Török Antal. Egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, de egyébként jó állapotban.
1942 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja. XXXVII. évf. 6 szám. 1942. március 16. Papírkötés, középen hajtásnyommal.
1943-1944 A M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Osztályainak órarendjei az 1943/1944. tanév I-II. félévében. Bp., "Pátria, 95+110 p.
1943 Rangsor az 1943. évi május hó 10. napján. Kiadja a m. kir. igazságügyminisztérium. Bp., 1943, Igazságügyminisztérium,(Vác, Kir. Országos Fegyintézet-ny.), 281 p. Papírkötés, borító nélküli példány.
1945-1953 2 db Rákosi Mátyás beszéd. Rákosi Mátyás Budapest népéhez. A Magyar Kommunista Párt 1945 február 25-i nagygyűlésén tartott beszéd. Bp.,1945, Szikra, 15 p. Rákosi Mátyás beszéde a Magyar Függetlenségi Népfront budapesti választási nagygyűlésén. 1953. május 10-én. Bp., 1953, Magyar Függetlenségi Népfront Országos Tanácsa, 21+3 p.