1885 Meghívó a Hungária Fővárosi Betegsegélyező és Temetkezési Egylet fennállásának 50 éves emlékünnepélyére, magyar és német nyelven, pecséttel, aláírásokkal, 34x21 cm
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Stilischer Teil. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 95 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Szecessziós növénydíszítéseket ábrázoló képekkel. Kiadói félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 95 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures pl...
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 90 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 90 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In slightly dam...
1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet...
1897 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Budapesti Hírlap 1897. szeptember 25,,26., XVII. évf., 267.,268 számok. Magyar Estilap 1897. szeptember 25., IV. évf. 217 szám., változó, töbnyire szakadozott állapotban.
cca 1900-1930 Anton Richter építőjátékok füzetei, képes tervrajzok, kivágható részek. Több csomagnyi, / Booklets for the construction game Anton Richter